Wytyczne SITP WP-02:2021 oraz ich pierwotna wersja, zostały pozytywnie ocenione przez Komendę Główną Państwowej Straży Pożarnej jako źródło wiedzy technicznej, dotyczące wymagań projektowych dla instalacji sygnalizacji pożarowej, m.in. w kontekście szkoleń i kursów organizowanych dla projektantów tych instalacji.

Uczestnicy kursu mają zagwarantowane:

· Najbardziej aktualną wiedzę z zakresu projektowania SSP—przekazaną przez praktyków

· Możliwość osobistych konsultacji w czasie trwania kursu

· Bezpłatny egzemplarz Wytycznych SITP-WP-02:2021 w ramach materiałów szkoleniowych

· Lunch oraz przerwy kawowe przez 2 dni trwania kursu

· Dyplom ukończenia kursu Projektanta SSP—po zaliczeniu egzaminu końcowego

Ukończenie szkolenia Projektantów Systemów Sygnalizacji Pożarowej jest niezbędne, aby ubiegać się o tytuł Rzeczoznawcy SITP zgodnie z kryteriami kwalifikacyjnymi dla kandydatów
na rzeczoznawców SITP uchwalonymi w regulaminie Izby Rzeczoznawców SITP.

EGZAMIN odbędzie się w formie testu zamkniętego online na Platformie Edukacyjnej
Izby Rzeczoznawców w dniu 20 września o godz. 9:00 i potrwa 45 minut.

Dostęp do strony egzaminacyjnej wraz z warunkami zaliczenia i przebiegu egzaminu, kursanci otrzymają w trakcie zajęć.

DYPLOM UKOŃCZENIA KURSU PROJEKTANTA SSP – zostanie wysłany pocztą
tradycyjną do uczestników, którzy z wynikiem pozytywnym zaliczyli egzamin końcowy.

Zapisy na szkolenie przyjmujemy do 13 września (piątek) do godz. 12.00

na stronie: seminarium.sitp.org.pl